Magnifique Appartement Paris

Belangrijkste voorzieningen

  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    1-slaapkamer Magnifique Appartement Paris Boulogne-Billancourt heeft een eersteklas locatie op 5 minuten wandelafstand van het Musée Albert-Kahn. Dit 40 m² grote appartement biedt actieve gasten de mogelijkheid om te genieten van een ijsbaan.

    Dit appartement is op afstand van 7 km van de Tour Montparnasse en op afstand van 2 km van de Jardin des Serres d'Auteuil gevestigd. Het bevindt zich binnen een paar straten van Communaute Chretienne du Point du jour, tevens is er een metrostation, Boulogne Pont de Saint-Cloud, op 650 meter hier vandaan. Magnifique Appartement Paris bevindt zich binnen 8 km afstand van de Avenue des Champs-Élysées.

    Dit appartement biedt gasten een woonkamer en een keuken en uitzicht over tuinzichten. Geniet van het comfort van een badkamer in Magnifique Appartement Paris, dat met een haardroger en badlakens is uitgerust.

    Deze accommodatie beschikt over zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een complete keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven. Deze 1-badkamer accommodatie heeft goede verbindingen met veel bezienswaardigheden en ligt niet ver van Pont de Sevres busstation.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 13:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 05:00 tot 10:00
    Licentienummer9201200087135

    Kameropties bij Magnifique Appartement Paris Boulogne-Billancourt

    Dit appartement biedt gasten een woonkamer en een keuken en uitzicht over tuinzichten. Geniet van het comfort van een badkamer in Magnifique Appartement Paris, dat met een haardroger en badlakens is uitgerust.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Magnifique Appartement Paris Boulogne-Billancourt Interieur foto Magnifique Appartement Paris Boulogne-Billancourt Badkamer foto Magnifique Appartement Paris Boulogne-Billancourt Bedden foto Magnifique Appartement Paris Boulogne-Billancourt Badkamer foto Magnifique Appartement Paris Boulogne-Billancourt Kamer foto Magnifique Appartement Paris Boulogne-Billancourt Keuken foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 40 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Magnifique Appartement Paris Boulogne-Billancourt

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Magnifique Appartement Paris Boulogne-Billancourt

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Magnifique Appartement Paris?
      De grootte van Magnifique Appartement Paris is 40 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Magnifique Appartement Paris Boulogne-Billancourt